Obrazek nagłówkowy

O Firmie

Zakład nasz istnieje od 1992 roku i od samego początku zajmuje się projektowaniem i budową maszyn i urządzeń do produkcji galanterii drogowej.

W początkowym okresie istnienia wykonywaliśmy formy bateryjne do produkcji płytek chodnikowych, obrzeży trawnikowych, krawężników drogowych, bloczków fundamentowych.

Zmiany zachodzące w naszym kraju spowodowały napływ nowych technologii wykonywania elementów betonowych, a co za tym idzie konieczność stworzenia maszyn mogących sprostać stawianym coraz wyżej wymaganiom dotyczącym jakości wyrobów.

W 1993 roku zrodził się u nas pomysł wykonania wibroprasy do produkcji drobnych elementów betonowych. Wibroprasa pod nazwą WJ94 powstała na początku 1994 roku przy dużym udziale ówczesnego Miejskiego Przedsiębiorstwa Elementów Budowlanych w Łodzi. Produkowana jest ona do dnia dzisiejszego, jednak w stosunku do pierwowzoru uległa kilku zmianom i modyfikacjom. W roku 2000 rozpoczęliśmy równolegle budowę dwóch większych wibropras. Pierwsza to wibroprasa o symbolu WJ2000, a druga WJ2001. Różnią się one od siebie wielkością oraz sposobem sterowania procesem produkcji.

Równolegle z produkcją wibropras wykonujemy również maszyny do produkcji opakowań tekturowych. Jest to krajalnico-nagniatarka (bigownica), wykrawarka szczelin oraz wykrawarka walcowa (rolsztanca).
Wykonujemy również usługi ślusarskie, tokarskie, frezerskie, narzędziowe.
Nasze wyroby charakteryzują się dużą niezawodnością i prostotą obsługi, co mogą potwierdzić nasi liczni Klienci.